ترلان کافه


+ نان پنیر چدار و شوید

سلام دوستان عزیز و روزه دارم!

با آرزوی قبولی نماز و روزه هاتون، در روزهای آخر ماه مبارک رمضان این نون خوشمزه و پرخاصیت رو تقدیم همه شما دوستان عزیزم می کنم!


"طرز تهیه"
نویسنده: ترلان ; ساعت ٩:٤٦ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۱/٥/٢٥
دسته بندی: منوی جانبی و نان
    پيام هاي ديگران()  

+ پیراشکی مرغ و اسفناج

سلام دوستان عزیزم... این هم یه مدل جدید پیراشکی با مغز اسفناج و مرغ که در عین خوشگلی خیلی هم راحت تهیه میشه و فوق العاده هم سالم و خوشمزه است!! اونایی که برای افطار یه غذای مناسب از من درخواست کرده بودن، امیدوارم بپسندن! لبخند


"طرز تهیه"
نویسنده: ترلان ; ساعت ٩:٤٠ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۱/٥/۱٧
دسته بندی: منوی جانبی
    پيام هاي ديگران()  

+ رولت هل و لیمو

سلام دوستان عزیزم... خوبید؟؟ خوشید؟؟ هنوز که روزه نبردتتون؟؟!! چشمک روی من یکی که کم کم داره اثر می کنه!!! خنده

امیدوارم هر چی دوس دارین تو ماه مبارک رمضان از خدا بگیرید.... اگه یه وقت یادتون بود منو هم از دعای خیرتون بی بهره نذارید.... ممنون ماچ


"طرز تهیه"
نویسنده: ترلان ; ساعت ٩:٤٧ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۱/٥/۱٠
دسته بندی: شیرینی
    پيام هاي ديگران()  

+ کیک کارامل

سلام دوستان عزیز و گرانقدرم!

خیلی وقت بود میخواستم این کیک رو درست کنم ولی این پروژه همش عقب میفتاد. شاید از درست کردنش میترسیدم! نمیدونم! ولی هر چی که هست چند روز پیش یهو تصمیمم رو گرفتم و رفتم تو آشپزخونه و این کیک خوشمزه رو درست کردم. چون میخواستم روز بعدش برای افطاری ببرم خونه مامانم اینا! آخه برای تهیه این کیک باید حتماً وقت بذارید. هر چند درست کردن خودش کاری نداره ولی برای بسته شدن کرمش باید یه شب تا صبح تو یخچال بمونه! حالا هم این کیک کارامل خوشمزه رو تقدیم می کنم به همه دوستان عزیزی که درخواست یه دسر جدید کرده بودن!


"طرز تهیه"
نویسنده: ترلان ; ساعت ٩:٥٥ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۱/٥/٥
دسته بندی: کیک و دسر
    پيام هاي ديگران()  

+ اسنک مرغ با دستگاه میکر

سلام دوستان عزیزم

ضمن تبریک صمیمانه به مناسبت فرا رسیدن ماه پر خیر و برکت رمضان و با آرزوی قبولی نماز و روزه هاتون، امروز با یه اسنک فوری و خوشمزه و فوق العاده مناسب افطار خدمت رسیدم! این اسنک با دستگاه ساندویچ ساز یا همون SANDWICH MAKER درست میشه و نه سرخ کردنیه که نگران چربیش باشید و نه تو فر میره که بخواد وقت بگیره! امیدوارم درست کنید و بپسندید! ضمن این که فوق العاده هم تنوع پذیره و توی این اسنک ها رو با هر چی که دوس داشتین میتونید پر کنید!


"طرز تهیه"
نویسنده: ترلان ; ساعت ۱٢:٤٤ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/٥/۱
دسته بندی: منوی جانبی
    پيام هاي ديگران()