ترلان کافه


+ نان ساندویچی

سلام دوستان عزیزم

تا حالا فکرشو کردین که برای درست کردن ساندویچ به جای این که نون حاضری بخرید، خودتون توی خونه نون درست کنید؟!

اگه یه بار این کار رو بکنید و عطر بی نظیر نون تازه رو توی خونه استشمام کنید، دیگه بعید میدونم برای خرید نون، به نانوایی یا سوپرمارکت محل برید! چون خودتون می تونید با ترکیب چند تا ماده دم دستی، تعداد زیادی نون ساندویچی خوشمزه و خوش عطر برای خودتون و خونواده تون درست کنید! بعدش هم هر چندتاش رو که خواستین همون شب بخورید و بقیه ش رو بذارید تو یخچال یا فریزر برای روزهای بعد!


"طرز تهیه"
نویسنده: ترلان ; ساعت ۱٠:۱٠ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۱/۸/٢۱
دسته بندی: نان
    پيام هاي ديگران()  

+ براونی کره بادام زمینی (Peanut Butter Swirl Brownie)

سلام دوستان عزیزم

عید سعید غدیر رو به همه شما دوستان مهربونم تبریک میگم.

به مناسبت عید، یه مدل جدید براونی آموزش میدم که امیدوارم دوس داشته باشید! خود من که عطرش رو خیـــــــــــــلی دوس داشتم! (عطر کره بادوم زمینی!!)


"طرز تهیه"
نویسنده: ترلان ; ساعت ۱۱:۳٥ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۱/۸/۱۳
دسته بندی: کیک و شیرینی
    پيام هاي ديگران()  

+ کاپ کیک کدو حلوایی

سلام دوستان عزیزم

هر سال 31 اکتبر که میشه شور و شوق من برای برگزاری یه مراسم هالووین بیشتر از بچه ها میشه. مراسمی که هر چند توش از ماسک های ترسناک و برنامه های آنچنانی خبری نیس ولی همین دور هم جمع شدن ها و خندیدن ها و برای چند دقیقه مث بچه شدن ها برای من کافیه که اون شب هم تبدیل بشه به یه شب خاطره انگیز از عمرم!

امسال هم این کاپ کیک های خوشگل و خوشمزه رو درست کردم. به امید اینکه امشب به همگی ما خوش بگذره و هالووین خوبی داشته باشیم! چشمک


"طرز تهیه"
نویسنده: ترلان ; ساعت ٩:۳٥ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۱/۸/۱٠
دسته بندی: کیک و شیرینی
    پيام هاي ديگران()  

+ کاپ کیک کنافه

سلام دوستان عزیزم

اجازه بدید قبل از هر کلامی، عید سعید قربان رو به تک تک شما تبریک بگم و آرزو کنم اونایی که قلباَ مشتاق زیارت خونه خدا هستن، در نزدیکترین فرصت دعوت بشن و به آرزوی قلبیشون برسن.

به مناسبت این عید سعید، کاپ کیک کنافه رو آموزش میدم که فوق العاده راحت و خوشمزه س. فقط ممکنه بعضی ها با پیدا کردن رشته کنافه مشکل داشته باشن که خوشبختانه شنیدم ظاهراَ فروشگاه هایپر و چند تای دیگه از فروشگاه های بزرگ مواد غذایی دارن. امیدوارم به راحتی پیدا کنید و شیرینی هایی که دوس دارید باهاش درست کنید.

مبارکباد عید قربان...

... نماد بزرگترین جشن رهایی انسان از وسوسه های ابلیس


"طرز تهیه"
نویسنده: ترلان ; ساعت ٩:۳٩ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۱/۸/۳
دسته بندی: شیرینی و غذاهای عربی
    پيام هاي ديگران()