ترلان کافه


+ برگشت

سلام به همه شما عزیزان قلب

من برگشتم... بعد از حدود 2 ماه! یعنی از قبل از ماه رمضون!

من ماه رمضون رو خیلی دوس دارم... هر سال ماه مبارک رمضان که می رسه یه حال و هوای خوب و بهشتی و منحصر به فردی با خودش میاره ولی امسال برای من از این هم فراتر بود... یه ماه رمضون متفاوتی  رو تجربه کردم... امسال دم ماه رمضون خدا یه هدیه خیــــــــلی بزرگ رو در قالب یه فرشته کوچولو و شیرین به من داد!! قلب


همه چی خیلی سریع و غیر قابل پیش بینی اتفاق افتاد. در حالی که خودم رو داشتم برای یه پست جدید آماده می کردم نینی ما از راه رسید و نذاشت پستم رو کامل کنم و این شد که در این وبلاگ به مدت تقریباً 2 ماه بسته موند! آخه کلاً تو این مدت به اینترنت دسترسی درست و حسابی نداشتم و نمی تونستم جواب نظراتتون رو بدم یا پست جدید بذارم!!

البته من همچنان هر زمانی که وقت بکنم به آشپزیم هم می رسم ولی لازمه ش اینه که دچار بیخوابی های مکرر نشده باشم و در عین حال نینی هم خواب باشه و اجازه بده ما به کار و زندگیمون برسیم! ملاحظه می فرمایید؟! اختیار خواب و خوراک و کار و بار ما افتاده دست یه وجب بچه!!!

از تمام عزیزانی که تو این مدت احوال من رو پرسیده بودن و از نبودنم نگران شده بودن بی نهایت سپاسگزارم. منو شرمنده محبت های خودتون کردین واقعاً!

از حالا به بعد این وبلاگ دو تا مدیر داره: یکی من یکی هم پسرک شیرینم! ماچبغل

 

حالا تو دلتون یه آرزوی قشنگ و خوب واسه این فرشته کوچولوی من بکنید لطفاَ! قلب 

"و ان یکاد الذین کفرو لیزلقونک بابصارهم لما سمعوا الذکر و یقولون انه لمجنون و ما هو الا ذکر للعالمین"

نویسنده: ترلان ; ساعت ٩:٥٩ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٢/٦/٦
    پيام هاي ديگران()